Železářství firma Dítě

elektro    instalatérství    zahradnické potřeby    deskový materiál     kování    spojovací materiál     zámky    kuchyňské potřeby    lišty-latě     klíče    baterie    úchytky

 

Nahoru

Slevy

50% Plexi

20% Hladítka

60% Pendy

70% Trubkový sekáče

33% Dřezy

A mnohem více v sekci AKCE

 

Historie  firmy   Dítě

 

Firma Dítě byla založena roku 1991. V současnosti má dvě prodejny. První sídlí v ulici Dukelských hrdinů č.3 v Praze 7 (zvaná „U krále železnic“)a druhá je v Kladně v ulici T.G. Masaryka č. 395. Obě prodejny jsou poměrně dobře situovány. Výhodou prodejny „U krále železnic“ je především dlouhodobá tradice. Tato prodejna je zde již téměř 30 let, a proto ji lidé (z Prahy) poměrně dobře znají, což jí též asi dělá i největší reklamu. Prodejna v Kladně je umístněna na jedné z nejlepších lokalit tohoto města jímž je pěší zóna, a proto zde proudí mnoho potenciálních zákazníků. Letos oslavila dvanácté výročí svého otevření.

  

Praha

 Firma se zabývá prodejem zboží především v oblasti železářství (spojovací materiál ,zámky, kladiva, pily, …), zahradnictví (kosy, sekačky, pletiva), stavebnictví (polystyren, umakart, překližky), hobby a nářadí (vrtačky, motorové pily, atd.) a v neposlední řadě domácími potřebami. V březnu roku 2001 byl zahájen prodej instalatérství, čímž se značně rozšířil sortiment zboží. Důvodem byla především snaha jak ještě více uspokojit naše zákazníky. Z tohoto důvodu musel být částečně jinak uspořádán řád prodávajícího zboží a myslím, že to má nyní za následek větší přehlednost zboží v prodejně. Nyní je o toto zboží poměrně velký záměr a stále více lidí chodí speciálně nakupovat tyto výrobky.

 

Kladno

Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších prodejen tohoto druhu v Kladně a jejím okolí. Důvodem je velké množství kvalitního sortimentu a velké množství zásob, které se ke spokojenosti zákazníků neustále rozrůstá.  Firma se zabývá prodejem zboží především v oblasti železářství (spojovací materiál ,zámky, kladiva, pily, …), zahradnictví (kosy, sekačky, pletiva), stavebnictví (polystyren, umakart, překližky), hobby a nářadí (vrtačky, motorové pily, atd.) a v neposlední řadě domácími potřebami. Na podzim roku 2001 se po další rekonstrukci budovy podařilo také zvětšit prostory uvnitř prodejny a mohla tak být otevřena "kuchyňka"(hrnce, skleničky, příbory, nádobí, atd.), která by měla dělat radost hlavně té ženské části zákazníků.